Srpen 2012

Dopisy pro Virwen- SEN (1)

28. srpna 2012 v 11:04 | NikaRoovy |  Dopisy pro Virwen
Áno, po dlouhé době se něco objevilo. Tentokrát to bude malý speviál jelikož to nepíše Dominick. Trochu si tedy budeme muset odpustit Dominickovy řeči o Líbě... :D I když... :DD


"Vi-Virwen... Ty vypadáš překrásně..." vzdychl Dominick a nepestával se na ni dívat. Virwen sklonila hlavu a usmála se.
"Přišel ti můj minulý dopis? Je pravda, že jsem si s ním nedal moc práce... Ale přišel ti???" zeptal se. Nyní Virwen kývla hlavou. "Nechceš mi něco říct? Vždy ti něco vyprávím o sobě, ale kromě toho, že jsi nejúžasnější dívka pod sluncem, toho o tobě moc nevím. Rád bych tě více poznal. Nebo mi nemáš co říct?"
Virwen pokrčila rameny a semknula rty.
"No... to nevadí. Jestli nechceš mluvit..." zamumlal Dominick a poté se ehce usmál. Najednou se sálem, nebo kde to byli (samým díváním na Virwen si Dominick ani nevšiml kde vlastně jsou), rozlehla hudba. Byla to ale jiná hudba, než když tu na stole tančila Líba svůj otřesný tanec. Byla to krásná hudba, při které se div nerozplynuly blahem. Každý tón byl měkký a příjemný, že to hladilo v uších... Virwen vstala ze svého křesla. Dominick vyvalil oči. Ještě nikdy ze svého křesla nevstala. Nyní však popošla směrem k Dominickovi a podala mu ruku. Dominick se střídavě podíval na tu ruku a na Virwenin usměvavý obličej.
"Ty... chceš tančit?" zeptal se trochu vystrašeně. Virwen nadšeně přikývla.
"A-ale ... neumím tančit..." zamumlal a sklonil hlavu k zemi. Virwen se ale jen zářivě usmála a kývala havou směrem k sálu.
"Jak myslíš..." přisvědči nakonec Dominick, když se mu vybavila představa, že by mohl tančit se svou vysněnou... Proto ji uchytil za ruku na to jí dal ruku kolem pasu. Náhle ucítil příjemný závan tepla, když se ona dotkla jeho ramene. A už začali tančit. A přestože Dominick tančit neuměl, šlo mu to hladce. Jako by jeho i Virwen přenášela melodie ke každému pohybu, jako by je nadvznášela. Dominick zavřel oči, tak to bylo snazší. Brzy se však ukázalo, že ani nemusel, jelikož v sále zavládla úplná tma a on viděl jen Virweniny oči. A rty... Zhluboka se nadechl a pak... pak se to prostě stalo.
"Dominicku..." zašeptala medovým hlasem. Než ale stačila říct něco víc, všechno začalo mizet v bílém světle. Dominick se probudil.

Láska psaná krví- 5. Kde je Sussanah?

26. srpna 2012 v 0:46 | NikaRoovy |  Láska psaná krví
Uh! Po dlouhé době je tu další kapitola. Je poněkud krátká, ale co... Už se mi chce spát. Snad se bude líbit. Věnuju jí Riku. :)

Rozhodnutí

25. srpna 2012 v 23:31 | NikaRoovy |  Slova hlavy blogu

---ČTĚTE!---

Hodně jsem přemýšlela. O všem. A pak jsem zjistila, že můj blog je vlastně jen jedna velká díra, zapadlá v mých myšlenkách, ve které mám nepořádek a přestává mě bavit... A dospěla jsem k rozhodnutí, že to nemá cenu, že blog prostě zruším... Loučím se tedy s blogem

Bleskopiska!- 4. kolo!

22. srpna 2012 v 14:01 | NikaRoovy
Je to tady! Další kolo bleskopisky! Vypadává Venea takže se loučíme a děkujeme za účast... Tzdíž do dalšího kola postupují:
All
Kate
Kyuu
Alexis Dark
Virwen
Terka M.
Flexi
A nyní! Jaké je téma dalšího kola? Toto téma vymyslela jedna z porotkyň (Alea) a téma zní:

Jsou věci, před kterými nelze utéct.

Přeji hodně štěstí, posílejte posílejte! :)

Perla panny moří

21. srpna 2012 v 22:16 | NikaRoovy |  Slova hlavy blogu
Ahojky! Chtěla bych vás informovat o povídce, kterou píšu společně s Enn. Je to fantasy, přepokládáme 4 díly... Teď píšeme první díl s podnázvem Tajemství brány. O čem je první díl?

Robbie Winston je obyčejný chlapec, který se s rodinou přistěhoval po nkolika letech domů, k oceánu. Toto místo se však vztahuje s krutou minulostí. Kdysi totiž v oceánu zmizela Robbieho sestra a dodnes se nenašla. Chlapec si brzy začne uvědomovat, že to nebyla jen pouhá náhoda a rozhodne se uzavřený případ znovu otevřít, tentokrát se však do všeho vrhá sám...

Budu ráda, když se na to podíváte, už máme napsaných pár kapitol, na blogu je zatím prolog.

(Na povídku se tam dostanete kliknutím na obrázek)


Ceny část 1/3

18. srpna 2012 v 18:17 | NikaRoovy
Mám tady ceny ze soutěže s DE pro Neilin/Aranis! Takže! Jako první si Neara (někdo jí tak začal zkráceně říkat a já si to strašně oblíbila :D) přála layout s jednorožcem a elfkou! Takže tu je náhled, napiš mi jak se líbí...
Potom jsi mla přání v podobě diplomu s jednorožcem nebo něčím takovým, takže ten je tady:

Kapitolu k PS přidám NEJPOZDJI zítra!
Tu je báseň, co sis přála...
A tady je ta povídka...

Ať se líbí!

Nejmocnější zbraň

18. srpna 2012 v 18:15 | NikaRoovy |  Jednorázovky
Povídka na přání pro Neilin/Aranis! Ať se líbí! :-) Předem varuji, ale vy mě už znáte, že konec přináší úmrtí jedné z postav :D
Info:

Název: Nejmocnější zbraň
Tématika: Fantasy
Díly: 1
Postavy: Neara, Evander, Ariekel
Slogan: Láska je silnější než temnota...
Anotace: Neara je jediná dívka co přežila útok temnoty. Od té doby vyrůstala v Říši dobra, kde žijí pegasové, jednorožci a andělé. Tam se připravuje na konečnou bitvu proti temnotě, která se má brzy odehrát. Ale co když útok od temnoty přijde nečekaně? Jak se zlu postaví? A co když v tom bude mít prsty krásný anděl Ariekel?

Awrixel

18. srpna 2012 v 18:09 | NikaRoovy |  Básním
Báseň na přání pro Neilin/Aranis! je o Awrixelovi s Křišťálů moci. Nevděla jsem jak to pojmenovat, takže prostě Awrixel! Ať se líbí. :-)

Jak se se skloňuje NR...

18. srpna 2012 v 11:25 | NikaRoovy |  Slova hlavy blogu
Na tento článek se chystám nějakou dobu, kvůli většině z vás, která se mě ptá, jak se vlastně skloňuje moje přezdívka... A kdo se neptá, ten to napíše špatně. Já to nikomu nevyčítám, jen přicházím s objasněním, jak to vlastně je...

Je to vlastně úplně jenoduchý, protože se skloňuje POUZE slovo NIKA. A k tomu se pak jen dodá to ROOVY. Ukázka:
- NikaRoovy
-NikyRoovy
-NiceRoovy
-NikouRoovy.....
tatatatatadadááá, a tak dále.... :D


Letem, literárním světem 2012

17. srpna 2012 v 21:13 | NikaRoovy |  Slova hlavy blogu
Takže! Všechny bych vás chtěla pozvat a poprosit o případnou účast v literární soutěži, kterou pořádá online literární časopis Numéro Un, kde jsem redaktorkou. Jak je zřejmé půjde o soutěž literární.
Můžete soutěžit s prózou i s poezií a to na určité téma. Více informací se dozvíte


Btw. Zítra bude kapitola k Poslání k Lásce a pokusím se udělat ty ceny pro vítěze soutěže s DE. :-)