Sbohem 2: 2. kapitola

5. října 2012 v 7:21 | NikaRoovy
Tak, jo mám tu pro vás další kapitolu k S2. No, snad se bude líbit. Už se tu trochu seznáíme s Charlie, kterábude mít v příběhu celkemdůležitou roli, Nicol ale prozatím zůstává vpozadí. No, jak rozjet pokračování příběhu než dívčím večerem sledování hororů? :D Takže už jsem zticha, komentáře potěší. :)
PS: Moc, moc, moc moc chci poprosit, zda-li by jste mi dali hlas. Moc prosím, klidně nějak oplatím. Díky moc! :)Taylor sebou plácla na pohovku. V ruce držela mísu s popcornem a zrovna si jej dávala do pusy. Začala prohlížetkrabici s dévédéčky. Za oknem svítily hvězdy i srpek měsíce, často kolem projelo nějaké auto. Taylor uslyšela vodní vodovodní kohoutek. Zanedlouho se otevřely dveře od koupelny a vyšla hnědovlasá dívka.
"Už jsi něco vybrala?" zeptala se. Blondýnka zavrtěla hlavou.
"Rozhoduji se mezi Vymítačem ďábla a Kruhem 2. Co myslíš ty?"
Charlie Davisonová zkřivila čelo. Pohledem přejela po krabici a na to vytáhla jeden z filmů. Pousmála se a podala ho kamarádce. Teď se Taylor zamračila.
"Dracula? Vážně? Vždyť to je alespoň sto let starý! Navíc tihle upíři... nikoho nezajímají, to je nuda. Kdyby už byl tan hrabě nějaký sexy mladý kluk ale podívej. Ach Char, kde to žiješ?" ušklíbla se Taylor.
"Náhodou je to skvělý film. Četla jsem knížku a..." Taylor po ní hodila polštář.
"A to je problém! Moc čteš! Prosím tě, co furt máš s těma knihama? Nauč se víc žít než číst. Nebo jednoho dne z těch svých knížek zešílíš. Co tohle?"
Charlie jen pokrčila rameny a sledovala, jak blondýnka vkládá do přehráváče Silent Hill.
Film běžel asi dvacet minut, když zazvonil domovní zvonek. Charlie se vydala ke dveřím. Taylor kývla hlavou a zatřásla se nad náhlou filmovou scénkou. Zanedlouho se Charlie vrátila a posadila se.
"Nikdo tam nebyl," namítla. Taylor v klidu pozorovala film. Ale pak jí rameno prudce stiskla cizí ruka a domem se rozlehl křik...


!Vy jste tak strašně pitomý!" zakřičela Taylor, zatímco její kamarádky se na zemi svíjely smíchy.
"Tak promiň, byla to jen sranda!" zasmála se Charlie. Nově příchozí tmavovlasá dívka kývla hlavou.
"Ale no tak, to je v pohodě, Tay. Uklidni se. Ale mělas ses vidět jak jsi křičela: ,Aaaaaaaah'. Nevžívej se do těch filmů tak. No ovšem musíš uznat, že to byla legrace!"
"Ne, to tedy nebyla!" opáčila Taylor, ale i jí se na tváři objevil úsměv. "No a co tady vůbec děláš, Fawn? Myslela jsem, že tě Ella nepustila."
"No... Loosery si naprosto čirou náhodou vyvrkla kotník a Ella s ní jela k doktorovi. A já trpěla traumatickým strachem o svou milovanou nevlastní sestřičku, že jsem nechtěla být v takové situac sama..." řekla Fawn ironicky.
"Čirou náhodou?" ušklíbla se Tay.
"No tak jo, možná mi trošku ujela ruka a shodila jsem jí ze schodů. Ale ta mrcha si to zaslouží..."
Fawn bydlela v pěstounské rodině, kterou upřímně nenáviděla. Ještě donedávna tam bydlela ona, její pěstounka Ella a děti jménem Peter a Lory (které však dívky neřekly jinak než Loosery). Peter, kterého Fawn neměla nikdy dvakrát v oblibě, vlastně ho nesnášela, ale odjel na univerzitu na fotbalové stipendium, tkže si zbyla s posrachem Lory a Ellou sama. A netušila, zda je to dobře nebo ne.
"Jo! To jsem vám chtěla říct," ozvala se znovu Fawn. "Ale nebudete tomu věřit. Mrkla na kamarádky očima. Na cestě k vám se mi stalo něco vážně dívného. A když říkám výžně divnýho tak myslím absolutně totálně divnýho!" Obě dívky pozvedly obočí.
"Potkala jsem ve městě tvojí mamku..." prohlásila Fawn a zadívala se na Charlie. Ta zatajila dech. "Kecáš!" Fawn zavrtěla hlavou.
"Dokonce mi něco dala, prý sis zapomněla nějaká dívka nebo co, co ti chtěla dát s sebou..." Fawn pokrčila rameny.
"Jo tohle... Nic zajímavého. Nějaké seriály z mámina mládí. Nic dobrého. Řekla bych že to bude nuda. Je to snad o upírech, ale není to žádný úžasný hit jako Dracula..." Zasáhl jí další polštář. To byla Taylor.
"Prosím tě, zalez někam s těmi filmy z roku dva, tři..." zamračila se.
"A filmy z doby mojí mámy nejsou z roku dva, tři?" Dívky jí ignorovaly. Už vkládaly dévédéčko do přehrávače.
"Upíří deníky... Hm, co říkáš, bude tohle zajímavější než Dracula, Char?" ušklíbla se Taylor a opřela si hlavu o pohovku. Charlie protočila očima a zaklonila hlavu. Tyhle věci nejsou nic pro ní.
"Stejně je to ale divný... Moje máma. Co moje máma dělala vě městě?"
"Pssst!" okřkla jí Fawn. Film už běžel několik minut. Náhle se ozvala Taylor.
"No, o tomhle mluvím. Tohleje pravý sexy upír, ne nějaký pošahaný hrabě." Charlie na okamžik sklonila hlavu a zalapala po dechu. Tiše přistoupila k televizi a stále sledovalapostavu v televizi. Nasucho polkla.
"Co on sakra dělá v tom seriálu?"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 charliechaky charliechaky | Web | 5. října 2012 v 11:31 | Reagovat

To je úžasný!!!!!!!!!!! :O :) Moc se ti to povedlo,celou dobu jsem se usmívala jak retardovaná,když jsem to četla :D Hodně dobrá kapitolka, Taylor je vtipná :DDD A už se moc těším na Damona. :) Ať žije Sbohem 2 !!! :D Jsem oficiálně největším milovníkem Sbohem 2. Moc jsem se těšila. :) A je to dokonalý a bezchybný!!!!!!!!!
Chaky

2 DeeDee DeeDee | Web | 5. října 2012 v 17:33 | Reagovat

:D Moc pěkný... a ta anketa =DDD
A hlásla jsem ti ;-) už před nějakou dobou... A jsi třetí :D *říká a velmi jí závidí výhru* :-D  :-D  :-D

3 Cathrin Cathrin | E-mail | Web | 5. října 2012 v 18:37 | Reagovat

Dkonalý!! taky jsem se pořád musela usmívat :-D už se těším na Damona a na to jak to bude pokračovat! Rychle další!! :D

4 Tonča Tonča | 6. října 2012 v 7:53 | Reagovat

Boží, sbohem sbohem1 teď letí Sbohem 2 :-D

5 melaficent melaficent | Web | 6. října 2012 v 21:58 | Reagovat

A čo teraz? :D :D Píš prosím pokračovanie :D :D Znova som sa stala závislou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama