Březen 2013

Duše pisálka

31. března 2013 v 13:47 | NikaRoovy |  Slova hlavy blogu
Vzpomínáte si na DP? Možná to teď nějak vypadá, že projekt upadá, ale opak je pravdou. Napadlo mě, že jsem vůbec nedala vědět, že projekt prošel návalem změn a má teď mnohem více účelů! Už je to delší doba, ozývám se až teď, no všechny informace naleznete na duse-pisalka.blog.cz.

Co se týče sborníků, možná myslíte, že se nic neděje, ale.. Máme rozpracovaný příběh, jedná se o takový thriller, řekla bych a snažíme se co to jde. Mohu trochu nastínit děj, pokud chcete. Hlavní hrdinkou je dívka, která se odstěhuje z Francie do německé vesnice a začnou se dít opravdu divné věci. Brzy neví, jestli může důvěřovat lidem, s kterými žije. Komu vůbec může důvěřovat? Všechno je spleteno s dávnou minulostí. A prsty v tom všem má sekta náboženských fanatiků...
Moc jsem toho neřekla ale nechci nic vyzrazovat. Jen abyste měli představu.
Také plánuji mezitím co budeme psát 3. ročník, jelikož dvojka je special a bude to nadlouho. Třetí ročník bude zaměřen na poezii, bude vyhlášen začátkem května plánuji ve spolupráci s Numérem Un, které bude v květnu čekat další změna no víc už zase neřeknu.
Chci sborník básní zaměřit na určité téma, takžeprosím dávejte klidně návrhy na téma do komentářů, v CAPS LOCKU prosím, ať lépe vidím. :D ;)

To by bylo, hezký velikonoce ;)

AIRI: Čtrnáctá kapitola

21. března 2013 v 21:57 | NikaRoovy |  Slzy prokletého 1
Zase přijdu s něčím šíleným, co nikdo nečekal. Ano, už to znáte. Aneb kapitola speciálně pro Denysku (Santie) za dnešní den. ;) Když už to máš teda všechno dočtené... tak ti přinesu něco dalšího. :D Obsáhla jsem kus našeho sourozeneckého vztahu. :D A když už jsme u toho, tak nějak mě napadá... nevadí ti, že z tebe dělám šílenou, sadistickou, psychicky labilní holku kterou většina světa nenávidí? (Až na mě!) To se náhodou skvěle příčí s tím že normálně tě každý miluje. :D No, zase melu kraviny. Pro ten normálnější zbytek světa... Dneska jsem byla s na svém autorském čtení (s Deny samozřejmě) a bylo to fajn. I když teda už asi hezkou řádku dní nechci vidět metro, které mi moje otravná sestra totálně znechutila. (Plus ten zfetovaný idiot co stál mezi vagony, něco kouřil, s flaškou v ruce a tancoval a málem spadl pod metro, ale to je vedlejší.) No, brzy ještě přidám fotky. (čti: přidám fotky které zkopíruju od Deny až je přidá) By bylo všechno, tak ať se kapitola líbí. ;)
Věnováno bráškovi

AIRI: Třináctá kapitola

17. března 2013 v 14:26 | NikaRoovy |  Slzy prokletého 1
Tak jo, po čase další kapitola. Můžu říct, že je dost zajímavá. :D Zvlášť pro příznivce nějaké té bitky, protože Airi se nám bude ohánět pěstmi a poteče krev. Né.. už nic neprozradím. Tak jo, to by bylo. Snad se bude líbit. ;)

Sbohem 2: 10. kapitola

17. března 2013 v 0:02 | NikaRoovy
Tak jo, po dlouhém čase tu máme Charlinu. Co se může skrývat pod nevinnou tvářičkou mladé dívenky? Se budete divit!

Připravuje se

16. března 2013 v 17:44 | NikaRoovy |  Články do šuplíku
Článek o příbězích, které se mi honí hlavou, nebo spíš kdysi honily. Chci obnovit pár starších příběhů, které někteří z vás znají ale také představit ty, které vždy byly jen u mě v "šuplíku." Až tu s něčím skoncuji, je pravděpodobné, že se tu objeví některý z těchto. ;)

Autorské čtení DE

14. března 2013 v 22:06 | NikaRoovy |  Slova hlavy blogu
Dovoluji se vás pozvat na autorské čtení z knížky Duše existence. :) Akce se uskuteční 21.3. (čtvrtek) v knihovně v pražských Letňanech. Začínáme v 16:00. Budu se těšit, pokud se někdo rozhodne zúčastnit. (Deny)

Mimo to? Dneska cestovní den, byla jsem na olympiádě a pak na křestu Syna pekel od Míši Burdové. Jak jsem dopadla? Nevim, určitě špatně. Křest byl skvělý, moc ráda jsem viděla Míšu i všechny ostatní. Ještě napíšu report...

No, to jen tak pro informaci. Dneska asi všechno. :D

Dcera lží- Pátá kapitola

12. března 2013 v 16:55 | NikaRoovy
Psací odpoledne! Slíbila jsem vám Drosie, ale asi se na to vrhnu až v další kapitole. Mám tu trochu psychických pochodů malé krásné lhářky a... zajímavý konec. (Haha zase jsem s koncem zlá :D) No, ať se líbí. ;)

AIRI- Dvanáctá kapitola

7. března 2013 v 19:00 | NikaRoovy |  Slzy prokletého 1
Dobře, řekla jsem Glubbymu že to nezveřejním dokud nedostanu co mi slíbila, ale koho to zajímá. Tahle je trochu kratší, ale nevadí. ;)
Věnováno Glubby, které jsem to musela posílat po větách :D