Veronica IV

2. listopadu 2013 v 21:03 | NikaRoovy |  Veronica
Huray, huray! K něčemu jsem se dokopala. Smutně koukám, z komentářů budu nadšená. Jinak... tahle kapitola... Správně bych ji možná měla označit tím trapným varováním 18+, nop, většina z vás to ale neřeší. Takže jen malé upozornění, že kapitola je lehce eroticky okořeněná. Takže, pokud s tím máte problém, nečtěte druhou část. :D Toť vše. Každopádně, užijte si kapitolu. ;)


IV.
Navzdory tomu, co říkali Lea a Kyle, Charlie se o hledání záhadné, krásné ženy za hřbitova příliš nesnažil. Nevěděl, kde by ji měl hledat. Od toho rozhovoru uplynuly čtyři dny. Charlie od té doby trávil s přáteli čas, ale brzy, ještě před večerem od nich odcházel, protože si náhle připadal jinak. Jako kdyby mezi ně nepatřil. Jako kdyby byli všichni z úplně jiného světa. Nebo byl on z jiného světa? Na tuto otázku nechtěl znát odpověď. Byl obklopen lidmi, ale připadal si sám.
Jedno odpoledne opustil přátele ještě dřív, než obvykle.
"Kam jdeš, Charlie?" zeptala se ho Lea, na tváři starostlivý výraz, ruku položenou na jeho rameni.
"Chci ještě dneska s někým mluvit," odvětil.
"Aha!" pousmála se Lea. "Ta tvá výjimečná žena?"
Charlie na její otázku neodpověděl. Odešel.

"Ahoj. Moc mě mrzí, že jsem za tebou dlouho nepřišel. Víš, měl jsem toho hodně. Nedocházelo mi, že si tu můžeš připadat osamocená. Promiň. Je mi to vážně líto. Jak se ti daří? Já vím, celkem hloupá otázka. Ale... na druhou stranu, třeba se máš skutečně dobře. Pověz, je to u tebe lepší? Chyběl mi tvůj smích. Pořád mi chybí. Nikdy jsem si neuvědomil, jak moc mi na tobě záleží. Nakonec ano, ale mohlo to být dřív. Mělo to být dřív. Nikdy jsem ti neřekl, jak moc tě mám rád. Tak ti to říkám teď. Mám tě moc rád. Vždycky jsem měl a vždycky budu, ať se stane cokoli. Ať se stalo cokoli," vydechl Charlie a na chvíli se odmlčel. Pozoroval tmavý náhrobek. Annie Drakeová. 27.5.1994 - 22.11.2012. S bolestným výrazem zavrtěl hlavou.
"Jak se mám já? Ne moc dobře. Lea má o mě hroznou starost. Je to otravné. Vím, co chceš říct, neříkej to. Chce mi pomoc, má mě ráda, má o mě strach, je moc hodná. Je hodná. Vždyť víš, že já ji mám také moc rád. Ale nemusí se kě mně chovat jak k dítěti. Umím se o sebe postarat. No dobře, možná to někdy nevypadá, ale je to tak. Všichni se trápí. Myslím, že jim tvůj smích taky moc chybí. Komu by nechyběl? Vždycky, když se směješ, tak si všichni myslí, že jsi blázen. Možná jsi. Ale každý to má rád. Všichni se smějou taky. Proč už se vůbec nesměješ? Svět je mnohem smutnější, když lidi nerozesmívá Annie Drakeová.
Potkal jsem jednu ženu. Pamatuješ, jak jsi vždycky chtěla, abych si už konečně našel nějaké děvče, nebo zůstanu do konce života sám? Jak jsi chtěla vidět mě, po boku nějaké krásné ženy? Potkal jsem ji. Je moc smutné, že jsem ji potkal v den tvého pohřbu. Nevím, jestli z toho ěnco bude, každopádně byl bych moc rád. Už jen kvůli tomu, abys mě mohla vidět po boku ženy, jak sis vždy přála. Abych ti dokázal, že nejsem žádný ňouma, který do smrti zůstane bez prožití vážného vztahu.
Navíc... Ta žena je neskutečně krásná. Och, vždyť ty ji vlastně znáš, jak bych mohl zapomenout. Říkala, že jste si byly blízké. Proč jsi nás nikdy neseznámila? Ale to nevadí, Annie. Nic ti nevyčítám. Měla nádherný hlas. Takový, který bych mohl poslouchat už napořád. A její oči jsou... nedokážu najít vhodné slovo. Navíc je... jiná. Neobyčejně neobyčejná. Nedokážu ji popsat. Chci znát její jméno. Chci milovat ženu, jako je ona. Chci milovat ji. Myslíš, že mi dá šanci? Prý si mě najde. Kdy?"
Zatímco Charlie mluvil, nevšiml si ženy v tmavém oblečení, která postávala opodál. Slyšela všechno, co říkal. Takhle o ní ještě nikdo nikdy nemluvil.
"Už brzy, Charlesi Drakeu. Už brzy," zašeptala do prázdnoty podzimního večera a zamířila domů se zvláštním pocitem na srdci, který si nedokázala vysvětlit.
---
Odtáhla se od Juliet a zrychleně oddechovala. Hleděla jí do očí, ve kterých spatřila přímo ohňostroj jisker. Věděla, že i její oči musí dost jiskřit. Vydechla a znovu Juliet vášnivě políbila. S energií, o které ani netušila, že v ní po dlouhém dni je, a s nečekanou prudkostí, přitiskla Juliet ke zdi a zajela jí rukou do vlasů. Zatáhla za ně, čímž na okamžik přerušila spojení jejich rtů. Vzrušeně zasténala.
"Chceš zůstat na chodbě, kde se každou chvílí může objevit Aron s pravděpodobnou žádostí o přidání, nebo se můžeme někde zamknout a zalézt do postele," zašeptala Veronica.
"Arona nechci ani vidět," odpověděla Juliet. Vpadly do Julietina pokoje, který byl nejblíž a nějakou chvíli jim trvalo, než otočily klíčem v zámku. Dech se zrychloval, tempo zrychlovalo, vzrušení sílilo. Juliet sáhla Veronice na záda a hbitě jí rozepla zip na černých šatech. Ihned z ní spadly. Její pohled padl dolů na tmavé, avšak průhledné silonky.
"Nemáš kalhotky?"
"Chtěla jsem ti to ulehčit," ušklíbla se Veronica a svlékla z Juliet těsné tílko. Líbala ji na krku.
"Jak jsi věděla, že dnes mezi námi k něčemu dojde?" vyptávala se dál Juliet.
"Nevěděla jsem, že mezi námi, každopádně dnes jsem už od rána natolik nadržená, že jsem předpokládala, že se někdo najde." Svlékla z ní džíny.
"Že mě přepadneš na chodbě jsem nečekala."
"A vadí?"
Juliet místo odpovědi sundala Veronice silonky a odhodila podprsenku. Veronica jí hodila na postel a téměř okamžitě přiskočila k ní. Obkročmo se na ni posadila a věnovala jí další dávku divokých polibků. Pak mířila níž, líbala jí na krku, na prsou, na podbříšku, zatímco si prsty hrála s jejími ňadry. Zajela jí rukou pod černé kalhotky. Julietiny vzdechy jí nutily ještě více přidávat na aktivitě. Netrvalo dlouho, než Juliet vyvrcholila. Veronica jí pohlédla do očích a zachytila tu slast, ten chtíč.
"Noc teprve začíná," zašeptala jí do ucha a znovu ji políbila. Energie jim vydržela až do svítání.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sarush ef sarush ef | Web | 2. listopadu 2013 v 21:28 | Reagovat

Ta poslední věta se mi hodně líbí.

2 Slečna Grafoy Slečna Grafoy | E-mail | Web | 2. listopadu 2013 v 21:56 | Reagovat

Vrrr, ta druhá část :)

3 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | 2. listopadu 2013 v 21:57 | Reagovat

Ehm... Tak zajímavé. Nevím, jak jinak bych to měla popsat. Začátek takový emoční a konec vyloženě fyzický... No, je to zajímavý. Originální a nápaditý.
Je celkem jasný mezi kým ta "zakázaná láska" bude, ale stejně... Je to dobrý :))) Charlie se mi strašně líbí, ačkoliv mluvit s náhrobním kamenem... No, přišel o sestru. To je trauma na celý život. Taky bych z toho byla celkem vedle. Teda... já žádnou sestru nemám, ale i tak :-D Je mi ho líto, ale lidem se to děje neustále. Zvlášť těm dobrým. Jak se říká - pro dobrotu na žebrotu. Doufám ale, že se mu nestane nic hroznýho. Byla by ho škoda :333
Jinak jsem zvědavá, jak to bude dál. Je to zajímavý příběh. Jak jsem říkala, tak povídku podobného typu čtu poprvý, ale zatím to vypadá zajímavě. Jen bych možná nějak oddělila Charlieův odchod od přátel a jeho výlev na hřbitově, protože to docela splývá, ale jinak nemám co vytknout.
Zdá se, že i Veronica má nějaké city a začíná něco cítit k Charliemu. A z čeho pak asi může být nadržená... o_O :DDD
Jenom tak dál Niky ;)

4 Terka Terka | E-mail | Web | 2. listopadu 2013 v 22:27 | Reagovat

No, je to rozhodně hodně zajímavá povídka a těším se, za jak dlouho přidáš novou kapitolku :)

Ale asi bych taky oddělila tu část odchodu Charlieho od přátel, jak řekla Alexis Dark, hrozně to tam splývá.. ale jinak je to v pohodě :-)

5 Allia Tride Allia Tride | E-mail | Web | 2. listopadu 2013 v 23:41 | Reagovat

Hm... Tohle by se mělo převést do reality, co říkáš? :3 :-D
Paráda! Báječná kapitola!

6 Lanastus Lanastus | 3. listopadu 2013 v 10:12 | Reagovat

Opravdu skvěle napsané, moc se tesim na další díl ;-) A to sem ani nevěděl že holky jsou takový dračice :-D:-D

7 Eliss Eliss | 3. listopadu 2013 v 11:32 | Reagovat

skvělí... ten hřbitov, no to sem fakt nečekala a ta druhá část.. no čekala jsem něco horšího ;-)  :-)

8 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 4. listopadu 2013 v 20:48 | Reagovat

Jú Charlie je naprosto geniálny :D Páčilo sa mi ako sa "rozprával" so sestrou, ako si vylieval dušu a aj Veronicina reakcia. Úplná bomba :D
No a tá druhá časť? Manific :D Ja taká stará úchyláčka toto môžem :D Super, teším sa na ďalšiu kapitolu :D

9 .Putta .Putta | Web | 5. listopadu 2013 v 19:11 | Reagovat

Takže...
První část se mi moc líbila, druhá...ale jo taky. Bože, jak jsem to mohla říct? Ale celkově hezky napsaný. A nevím, jestli jsem divná, když mě Charlie nezaujal tak jako ostatní, ale je to možná trochu tím, že vím, kdo se za maskou Charlieho skrývá :D

10 NikaRoovy NikaRoovy | E-mail | Web | 5. listopadu 2013 v 19:33 | Reagovat

[9]: NO VIDÍŠ ŽE TO JDE!!! :D Ach konečně někdo! :D Charlie může zaujávat jen mě :3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama